KONST / Litografier / Färglitografi 13185191
nr 1318 5191
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Monogramsignerad SH, numrerad 42/125. Motivet: 37x26cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:44:10
100 kr
150 kr
200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
250 kr
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr
600 kr
700 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström